معرفی وب پای

وب پای حاصل تجربه دانشجویانی است که در زمینه کامپیوتر و برنامه نویسی فعالیت دارند. این سایت به منظور به اشتراک گذاری دانسته‌های مورد نیاز برای ارتقا تحصیلی و ارائه آموزش‌های مورد نیاز برای ورود به بازار کار و دنیای وب ایجاد شده است.

دوره‌های آموزشی وب‌پای حاصل مطالعه، شب زنده‌داری و میلیون‌ها کلیکی است که در حین یادگیری موضوعی انجام شده است. وب‌پای بدون هیچ چشم داشتی این مهم را تقدیم می‌کند تا قدمی هر چند ناچیز در موفقیت همکلاسی‌ها و دوستان عزیز داشته باشد.

داستان وب پای

«تا زمانی که یک مطلب را نتوانی آموزش دهی، آن را به خوبی یاد نگرفته‌ای»؛ این سخنی است که یکی از اساتید من هنگام یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون نقل کردند. وقتی تصمیم گرفتم که پایتون را به دوستانم آموزش دهم، متوجه شدم که دانش من در مورد این زبان برنامه نویسی بسیار پایین تر از آن چیزی است که ادعا می‌کردم و منفذهای زیادی در دانسته‌های من وجود دارد. بنابراین تصمیم گرفتم که آموزش دهم تا یاد بگیرم.

کار وب پای چیست؟

در وب‌پای دوره‌های آموزشی مربوط به زبان‌های برنامه نویسی، کامپیوتر و وب تقدیم می‌شود. علاوه بر دوره‌های آموزشی، فایل‌های مفیدی که برای ارتقا تحصیلی و شغلی نیاز است(مانند جزوات درسی، برنامه های کاربردی و …) به اشتراک گذاشته می‌شود.

تفکر وب پای

تا زمانی که نتوانی یک مطلب را به مادربزرگ خود(با سواد نهضتی) آموزش دهی، آن مطلب را به خوبی یاد نگرفته‌ای؛ پس در وب پای آموزش می‌دهیم تا منفذهای دانش خود را پیدا کرده، رفع کنیم و چیزهای خیلی بیشتر از دانشجویان یاد بگیریم.

در وب‌پای سعی میکنیم که به معنای واقعی کلمه آنلاین باشیم، زبان‌های برنامه نویسی جدید، تکنیک‌های جدید، مقالات علمی بروز و … را با کیفیت مناسب، درخور دانشجویان عزیز تقدیمشان کنیم. هر آنچه که می‌دانیم نتیجه تلاش اساتید و دوستانی است که به سر ما منت گذاشتند و دانسته‌های خود را از ما دریغ نکردند. ما نیز سعی میکنیم راه این عزیزان را طی کنیم تا کمی جبران زحمات کرده باشیم.

پلی میان آموزش و بازار کار

وب‌پای دوره‌هایی را آموزش می‌دهد که برای ورود به بازار کار و موفق شدن در آن نیاز است. مدرسان وب‌پای همیشه و همه جا در کنار دانشجویان خود هستند و با راهنمایی‌هایی خود(مقاله، تلفنی) به این عزیزان کمک خواهند کرد که در حوزه کاری خود از بهترین‌ها باشند. 

وب پای و دانشگاه

ما اکثراً دانشجویان رشته‌ی کامپیوتر هستیم. در سایت وب‌پای سعی میکنیم مواردی را که برای ارتقا معدل(پاس شدن :D) نیاز دارید را به اشتراک بگذاریم. پس اگر دانشجوی رشته کامپیوتر هستید خوشحال می‌شویم شما را در جمع همکلاسی‌ها و دوستان خود داشته باشیم. 

دریافت مجوز نشر دیجیتال از وزارت ارشاد

سال 1394

عضویت در انجمن صنفی رایانه ای استان تهران

سال 1396

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سال 1399